بایگانی‌ سالانه: ۱۳۷۸

نگهبان خاطره ها ۰

نگهبان خاطره ها

روبه رو ريگ و رديف آجر و دري رو به سكوت پشت به درهايي موازي ،نگهبان شب دست بر تيغه خنجر من نگهبانم و پاسدار امشب ثانيه هر سال است،  واي بر تنگ و ملال پاي در پاشنه...

بوی اسپند نمی آید! ۰

بوی اسپند نمی آید!

این مطلب را دیروز نوشتم اما تردید داشتم تا آن را در صفحه بگذارم تا اینکه دیشب در جلسه ای شرکت کردم که بسیاری ازحرف های دلم مرور شد. دلم قرص تر شد و امروز این چند خط را تقدیم می کنم.
ساعت سه بعد از ظهر است با هجومی از افکار نا مشخص به جایی رسیده ام که سرمایش از همیشه بیشتر می لرزاندم. شاید هم این لرزش از صدای طبل طبال هایی است که استخوان های کمرم را مرتعش کرده است.

جشن افتتاح سایت شهرزاد ۰

جشن افتتاح سایت شهرزاد

مدیریت هنری این سایت را ندا عظیمی و مدیریت فنی آن را محمد سلیمانی برعهده دارند و کاوه کهن ، مونس رحماندوست، شبنم میر زین العابدین، سعید کیانی و علی حجوانی اعضای تحریریه آن هستند.

سایت ماهنامه شهرزاد ۰

سایت ماهنامه شهرزاد

http://www.shahrzadclub.com

پایگاه اینترنتی شهرزاد کلوب وابسته به ماهنامه فرهنگی و هنری شهرزاد، راهنمایی برای والدین و مربیان کودکان و نوجوانان می باشد. در این پایگاه اینترنتی، علاوه بر بازنشر نسخه چاپی ماهنامه، مطالب و اخبار حوزه های مختلف کودک و نوجوان، به صورت روزانه منتشر خواهد شد. همچنین با مراجعه به بخش های مختلف سایت، می توانید از امکانات آنلاین این پایگاه، همچون فروشگاه مجازی، اتاق های گفت وگو، لینک های روزانه اخبار، و نیز مقالات گردآوری شده از منابع مختلف و معتبر، استفاده کنید.

شاگرد اول های پولساز ۰

شاگرد اول های پولساز

برترینهای کنکور در حالی که پس از اعلام نتایج قبولی تاکید کرده بودند از هیچ کلاس کنکوری استفاده نکرده اند با دریافت مبالغ قابل توجه از موسسات کنکور در پشت صفحه جادویی حاضر شده و نخبگی خود را...